Zimowa Opowieść         (Winter's Tale)

 

2014, USA

 
Średnia ocena to 0 gwiazdek z 10.

Czas trwania 118 min

Gatunek  FANTASY, DRAMAT

Reżyseria Akiva Goldsman

Dystrybutor Warner Bros.

Premiery kinowe Polska  14 luty 2014  USA  14 luty 2014

 

Akcja filmy "Zimowa Opowieść" rozgrywa się częściowo w czasach współczesnych a częściowo w wieku XIX na Manhattanie. Osią fabuły jest romans pomiędzy irlandzkim włamywaczem a młodą kobietą.

 

Colin Farrell na białym koniu

Winter’s Tale opowiada historię, która dzieje się w mitycznym Nowym Jorku na przestrzeni ponad stu lat. To opowieść o cudach, przeplatających się losach i odwiecznej walce dobra ze złem.  W filmie zagrali: Colin Farrell (Pamięć absolutna), Jessica Brown Findlay (znana z telewizyjnej produkcji Downtown Abbey), zdobywcy Oscara Jennifer Connelly (Piękny umysł), William Hurt (Pocałunek kobiety pająka), Eva Marie Saint (Na nabrzeżach) i Russel Crowe (Gladiator). W obrazie zobaczymy też debiutantów: Ripley Sobo i Mckayla Twiggs, artystów z broadwayowskiego musicalu „Once”

Oglądaj CAŁY film  "Zimowa opowieść" oparta jest na powieści Marka Helprina. Akcja rozgrywa się na początku XX wieku, w zimowej scenerii Nowego Jorku. Bohaterami są włamywacz Peter Lake (Colin Farrell) oraz Beverly Penn (Jessica Brown Findlay), młoda dziedziczka fortuny, którą Peter poznaje podczas rabowania jej domu. Peter zakochuje się w Beverly, jednakjego wybranka niebawem umiera na gruźlicę. Zdruzgotany i zdesperowany Peter postanawia zrobić wszystko, aby cofnąć czas.  

 

POBIERZ ZAPROSZENIE na film i oglądaj ONLINE

 

 

.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy